| AnnAMarya7597 a întrebat:

stiti voi cand mergi in aeroport si iti bagi bagajul trebuie sa il predai la unele "case"unde il pune pe banda etc.pe mine ma fascinat chestia asta si as vrea sa lucrez si eu acolo.stiu ca nu te bagi la un servici ca ala asa aiurea.iti trebuie si o scoala un liceu etc.stiti cumva cum se numeste profilul la care ar trebui sa dau?

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Nu exista un "profil" pentru asa ceva, ma gandesc ca o scoala sau liceu militar pentru ca mare majoritate a personalului din aeroporturi au instruire de securitate si paza! happy

1 răspuns:
| NemNUZ a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca are legatura cu armata pentru ca la aeroport majoritatea angajatilor sunt pe post de depistarea teroristilor