| MulteLucruriFaraRaspuns a întrebat:

Bunahappy, stiti vreun loc de vacanta in care pot sa merg cu toata familia inclusiv cu bunica mea?happydaca se poate sa fie in apropierea jud.HD?happy

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Uite,.eu cand ma duceam cu toooooata familia, inclusiv bunicii megeam la bai,.la Herculane, adica,.ne relaxam toti, facand baielove struck,.si daca vruiam sa facem o drumetie,. buncii stateau acolo,. linistiti, printre alti bunci, si noi dadeam o fuga pana la ''7 izvoare''!
sunt super tari locurile de genul asta! statiunile astea.
si chiar daca stateam tot timpul cu bunicii tot nu era vorba de plictisealawinking

distractie placta oriunde te`ai duce!:*

1 răspuns:
| sincer a răspuns:

La Rimeti este iarasi frumos, acolopentru bunici este foarte interesant sa viziteze manastirea, pentru voi este frumos culmea muntelui, puteti merge in apropiere pana ce bunicii sunt ocupati cu manastirea voi puteti merge si la capalna si mai sunt zone frumoase acolo, e aproape de Teius judetul Alba.