| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna sunt Andreea, am 11 ani si sunt din Bucuresti si peste vreo 2-3 luni in iunie mai exact avem banchetul de final de clasa a-IV-a.Si nu stim unde putem face banchetul.Doamna noastra nu vrea sa dam multi bani, foarte putin sau chiar deloc.Stiti voi cumva vreun loc de banchet de clasa a-IV-a, care sa coste putin sau deloc si sa fie frumos cu masa festiva, discoteca, animatie, unde sa fie ori prin zona sau undeva la munte unde am putea chiar si dormi o noapte? sau stiti cumva vreo agentie care sa poata gazdui un banchet pentru clasa a-IV-a?

14 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

laughing) poate cu ceva avansuri din partea profesoarei va gasi ceva gratis si sa fie de toate laughing))

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru GiveMeYourPussy):

Ce raspuns! Multumesc mult pentru nimic eu am cerut intr-un mod frumos si civilizat si am intrebat daca stii vreo agentie sau daca stii vreun loc dar tu raspunzi intr-un mod sa nu zic cum multumesc pentru nimic!

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Bine mai laughing lasa ca vine si randul tau cand cresti sa razi laughing)

| SMarius a răspuns:

Ce? banchet de sfarsit de-a 4-a? hai sa fim seriosi! mergeti intr-o excursie la gradina zoologica sau la muzeu...nici nu spune la ce-o sa faceti voi banchet laughing

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru SMarius):

Mersi pentru nimic! da sfarsit de a-IV-a si? asa se face nu ne despartim ca animalele! Si nu va mai bateti atata joc de noi!

| SMarius a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Pai na..."banchetu" ala puteti sa-l faceti si in clasa.aduceti un calculator cu 2 boze, pac muzica.strangeti bancile la margine si aveti si ringul de...zbenguiala.Cate o sticla de sus(nu cola) si un platou cu ceva de fiecare si aveti si mancare! Cheltuieli de sub 20 de lei, cat va costa mancarea aia!

| anonima20 a răspuns:

Ce'i cu voi mai..se face banchet la sfarsit de clasa a-IV-a..nu ati auzitstraight face? ..si oricum sa faci pe gratis nu gasesti nincaierilaughing

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru anonima20):

Da se face! si eu te-am intrebat altceva nu ce-ai zis tu, ce-ai zis tu este o prostie! hai lasa-ma daca vroiam raspunsuri jegoase puneam intrebarea:Injurati-ma cat puteti, dau funda!

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru anonima20):

Dar vad ca asa ajuti tu oamenii

| AndreeaIsNoQueen explică:

A si cei care vreti sa raspundeti cu raspunsuri proaste, juvenile, nesimtite, necivilizate de genul:Se face banchet la a-IV-a? duceti-va la ghena sau la tomberon sau cuvinte urate si jignitoare mai bine nu mai raspundeti!

| anonima20 a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Bai fata..adica ce am spun gresit..si eu am facut banchet in clasa a-IV-a..io am zis pentru cine nu stie ca se face. lollaughing...

| Zbanghiu a răspuns:

Totusi, prea mici ca sa poti numi banchet ce o sa faceti voi...pe gratis nu gasesti nicaieri.Eu cand am terminat cls a IV a am facut serbare, am mancat niste prajituri, am baut niste suc si acasa. dar vremurile se schimba.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru Zbanghiu):

Nu suntem prea mici sa stii eu am aproape 12 ani.Si sa stii ca noi nu ne despartim k animalele in serbare mergem intr-un loc festiv cu discoteca si hotel asa ca da vremurile se schimba nu putem face mereu serbare nici in clasa a - III- a nu faceam! rolling on the floor

| carine234 a răspuns:

Mai bine in clasa.Pe gratis nu faceti nimic...