| PBS a întrebat:

Sunt din Oradea si caut ceva pensiune unde sa petrec 1Mai. As vrea ca pensiunea sa aiba o capacitate de cazare de aproximativ 10-15locuri(cati suntem). Am dori in judetele Hunedoara sau Sibiu. Are cineva ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| DanielaJustMe a răspuns:

Am pentru tine o sugestie : pensiunea este in Sibiu si se numeste Pensiunea Carelor din Rusciori. Sper ca te-am ajutat kiss Cel putin mie mi se pare o pensiune potrivita pentru putin aer curat kiss