| crisss18 a întrebat:

sunt in Italia. cat de curand m-am decis sa merg in Anglia la fratele meu. tot mi-am pregatit dara mi-am adus aminte ca pasaportul meu a expirat. se poate merge cu cartea de identitate? va rog tare mult care stie ca se poate merge si fara pasaport sa-mi dea un rasp. daca se poate cat de repede ...va multumesc din suflet.

3 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Hei, eu stiam ca se poate merge si cu buletinul, dar ca sa fii mai sigur suna la aeroport si intreaba ( sunt sigura ca cineva de acolo te va lamuri 100%)

| caian a răspuns:

Merge si cu buletinul fara pasaport

| Alin1999 a răspuns:

E nevoie de pasaport