| Ravenous a întrebat:

Sunt plecata in Africa de Sud si nu sunt sigura cum pot sa scot bani de la bancomat. Am incercat azi la 2 bancomate diferite dar fara noroc. Am card Mastercard de la Banca Transilvania. Trebuie sa sun banca sa le spun ca vreau sa imi folosesc cardul in strainatate sau trebuie sa ma duc la o banca oarecare la ghisee? Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dai telefon la bancă, dacă nu merge din prima. Ai activat cardul? că dacă nu... va fi mai greu.

Răspuns utilizator avertizat