| AnaQ a întrebat:

Știe cineva in Sibiu locuri de cazare pentru grupuri in jur de 11/13 persoane? Caut pentru vacanta de vara luna iulie.
Dacă este cineva care cunoaște va rog anunțați-ma, doresc cat mai multe detalii, as dori o pensiune cu tot cu restaurant dacă se poate, un număr de telefon și să fie de acord sa accepte copii de la un centru.
Cine mă poate ajuta primește fundă!

1 răspuns:
| Flory6878 a răspuns:

Salut,încearcă la The Council este un hostel in centru chiar lângă Turnul Sfatului.
Sper ca te-am ajutat!