| cr1st1n1k a întrebat:

A fost cineva la mare in statiunea Venus. Cum este plaja, statiunea? mersi:*

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Da am fost.Este super marfa! Ff curata si plaja si apabig grin

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, am fost. E destul de OK. Succes!winking

| cerculetezburatoare a răspuns:

Este foarte frumos, nu prea aglomerata, nici prea goala... Plaja curata, cateva alge pe la mal, ca deh! Mai sunt si furtuni pe mare si le aduc la mal, ce sa faci? happy

| Reinkaos a răspuns:

Este foarte bine acolo, preturile acceptabile, nu este asa multa lume, apa este buna, este frumos si se merita happy Distractie placuta!

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

E frumos

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

E FruMMos Doar Ca mai Sunt Prin Apa Alge, Si am vazut si crabi pe mal, deci succes, in rest totu e super, lumea draguta, plaja curata,kiss