| KaterinaPetrova a întrebat:

a fost cineva la perla mamaia anul asta sau anii trecuti? as vrea sa stiu cum este mancarea, conditii de cazare etc.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am fost eu anul trecut si mi-am blestemat zilele. Am stat la un etaj superior (cred ca 8) si cu fata spre satul de vacanta. Era ingrozitor de cald in camera, geamurile se incingeau de nu le puteai atinge iar noaptea varsau toata caldura in camera. Aerul conditionat mirosea a mucegai si il foloseam cat mai putin. In satul de vacanta, pana la 5 dimineata niste manelisti urlau din toti rarunchii in boxe. Din fata hotelului nu se auzeau, dar de sus, din camera, iti spargeau urechile. Nu puteai dormi nici cu geamurile inchise, fiindca tot se auzeau prea tare. Am stat doar doua nopti, timp in care am dormit mai mult ziua. Micul dejun (singura masa pe care am luat-o noi acolo) a fost bun si bogat.