| Pain03 a întrebat:

A-s vrea si eu sa stiu care este tara in care se gasesc usor locuri de munca, si unde se castiga destul de bine (undeva peste 1500 euro)Pentru ca imediat fac 18 ani si trebuie sa-mi gasesc de lucru, Dau

4 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Antarctica

| BlakeLively a răspuns:

1.Germania-aici se castiga foarte bine, cunosc multe persoane care au plecat din Romania pentru a lucra in Germania. Singura problema este ca sunt taxe mari, dar daca iti alegi un job "OK" nu vei avea probleme.
2.Norvegia
3.America-pot spune ca in America se castiga cam cel mai bine.
4.Marea Britanie
5.Italia-taxele sunt mai convenabile din cate am inteles si se castiga binisor.
Sper ca te-am ajutat.

| Sibiu a răspuns:

In Norvegia se castiga bine dar si taxele sunt pe masura.

| socaciudaniel a răspuns:

Incearca pe la nordici! Acolo sunt cele mai bune salarii.

Mai poti cauta locuri de munca si pe site-ul www.jobscop.ro