| ByankaPink a întrebat:

kiss Aceasta este prima mea intrebare pe sait kiss In septembrie plecam la mare pentru sase zile si intrebarea mea este:la agentie trebuie sa spunem la ce hotel sa stam? sau cand ajungem la mare?
plizz puppy dog eyes fundita kiss

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La care agentie? nu iti inteleg intrebarea. daca iti iei bilet prin agentie ei iti ofera hotelul nu mai ai nimic de spus.

| KodrutZ a răspuns:

Huh? Ce intrebare e asta? V-ati facut rezervare prin agentie? In cazul asta, agentia ar trebui sa se ocupe de tot, iar voi ar trebui sa aveti habar unde stati. In alta ordine de idei, ce va opreste sa vorbiti direct la hotel pentru a va face rezervare?

| ByankaPink explică:

Deci eu am intrebat daca ne alegem hotelul la agentie sau daca alegem la mare

| pietrean a răspuns:

Daca o sa cumperi bilet prin agentia din orasul tau,o sa fie mai ieftin,decat, daca platesti la hotel!
Mergi la o agentie, unde ti se v-a recomanda un hotel, in functie de ce vrei tu:cate stele sa aiba hotelul, daca vrei cu masa asigurata(cu mic dejun sau mic dejun+ cina sau toate trei sau toate trei+sezlong si umbrela la plaja).
Depinde si unde mergi:in tara sau in afara.Eu am fost la bulgari si difera foarte mult preturile si ofertele, fata de la noi.
Daca mai vrei ceva detalii, intraba-ma!