| DevilStefanRO a întrebat:

am 17 ani, si vreau sa merg in Suceava la prietena mea, pot sa ma cazez la hotel pe numele meu chiar daca nu am 18 ani?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de fiecare hotel, unele accepta sa te cazezi si de la 14 ani, daca ai act de identitate (carte de identitate sau pasaport), altele doar de la 18 ani, asa ca intereseaza-te la hotelul unde vrei sa te cazezi, dand un telefon.

| DevilStefanRO explică (pentru Ioandelasal):

Hotel West, sau Hotel Albert, 2 si 3 stele! Dupa parerea ta? Crezi ca m-ar lasa?

| Ioandelasal a răspuns (pentru DevilStefanRO):

Asa cum ti-am spus, suna la hotel si vei afla sigur.

| Adry05 a răspuns:

Unele hoteluri da. Sa fii mai sigur cauta-le site-ul si suna la numarul de informatii si intreaba acolo.