| JadeMallow a întrebat:

Buna TPU happy
Am 2 intrebari big grin
Cat costa sa mergi cu trenul din Iasi pana in Brasov?
si.
Cat costa sa mergi cu autocarul din Iasi pana in Brasov?

Răspuns Câştigător
| Furnicutza a răspuns:

Cu trenu: bilet intreg 85, 7.Bilet elev 63, 35. Durata calatoriei 8 ore 25 min
Cu autocarul faci 6 ore dar nu am aflat de pe site pretul. Poti sunta tu la autogara si poti intreba.

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Pentru prima intrebare incearca infofer.ro si pentru a doua intra pe siteul firmei care se ocupa cu transportul de la iasi la barasov. Din experienta iti spun cu autorcarul de cele mai multe ori e mult mai ieftin si mai rapid decat cu trenul

| Randal a răspuns:

Biletul pentru tren costa Bilete clasa II 85, 7lei iar la clasa I 134, 9le
calatoria dureaza 8-9 ore, iar cu autocarul faci 6 ore si costa 60 lei, sper ca te-am ajutat

| vladut1979 a răspuns:

Cu trenul1500
cu autocarul