| cristina1999 a întrebat:

Am dilema si vreau sa ma sfatuiti! As vrea sa petrec un week-end intr-o statiune turistica ( zona de munte) in apropiere de Hunedoara ( la maxim 150 km distanta), impreuna cu logodnicul meu.Ce imi recomandati? Daca e posibil accept si recomandari de pensiuni sau hoteluri. Insa doresc sinceritate, adica sa vorbiti din proprie experienta.Merci! Ofer fudita!

Răspuns Câştigător
| roxaa15 a răspuns:

Straja, desi mai frumos ar fi fost asta iarna, iar ca recomandare i-ti recomana cabana edelweiss. Distractie placuta