| Alexandra2020 a întrebat:

Am o intrebare:Azi, in cateva ore plec la mare.Ce imi pot lua in vacanta? Raspuns Rapid!

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Simplu: lucruri de igiena intima, imbracaminte, telefon, laptop, incarcator, lotiuni, baniiiii laughing, incaltari, placa de par daca e cazul, accesorii, ochelari de soare, prosoape...

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Lotiune,Prosop,carte sa citesti, mp3 player sa asculti muzica, ochelari de soare etc. Drum bun!

| WithoutName123456789 a răspuns:

In primul rand ia-ti lucruri cu care te poti conecta la internet,cum ar fi:laptop, tableta sau telefon.
Si evident, lucruri pentru palja:prosop, ochelari de soare, lotiune solara si ce crezi ca iti mai trebuie tie1

Funda?

| Alexandra2020 explică (pentru WithoutName123456789):

Mersi,dar imi trebuie toate lucrurile din lista. poti sa iti dai doar daca le zici pe toate, ca raspunsul tau e incomplet

| Alexandra2020 explică:

Sa nu lipseasca niciun lucru din lista!