| SüßesHäschen a întrebat:

Buna TPU am o intrebare ce-i care nu au rude in alta tara de exemplu: O persoana are de gand sa se mute in America si acolo nu are rude sau prieteni nu are pe nimeni si cand ajunge la destinatie in aeroportul din America si e noaptea unde gaseste un loc ca sa doarma... Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La hotelul aeroportului. Daca nu vrea, poate dormi in aeroport.

4 răspunsuri:
| AvM94 a răspuns:

In aeroport dormi. Nu cauti un hotel ca tot omul?

| Jeezy a răspuns:

Sunt hoteluri cate vrei langa aeroport...
Majoritatea au un pret intre 50-75$ pe noapte...iar daca "supravietuiesti" noptii apoi ti-e foarte usor sa te descurci in America
(la fel mi s-a intamplat si mie laughing )

| SüßesHäschen explică:

Robi92 ai fost in America? :o

| AntoniaOrman a răspuns:

Da.Niste matusi si o verisoara in America, finii parintilor mei in Italia, sora bunicii mele in Franta, un verisor si inca o matusa in Germania, si cam atat.