| marymaria277 a întrebat:

am o intrebare. Daca merg la hotelul Balada, din Saturn, care are si piscina, trebuie sa platesc piscina? Nu ar trebui deoarece sunt cazata in hotel, dar am auzit de la cineva care a fost pe 10 iunie anul asta ca a platit. Ati fost voi sau prietenii vostrii ca sa ma ajutati si pe mine?

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna. Cauta pe site detalii sau citeste detaliile si conditiile pachetului de turism, in cazul in care ai achizitionat un pachet de turism.

| Baluta_Valentina_1981 a răspuns:

Cred ca va trebui sa platesti la piscina dar, ce iti trebuie piscina daca te duci la mare? Sper ca ti-am fost de folos.