| sabin9000 a întrebat:

Am o intrebare legata de compania WIZZ AIR...
Se poate zbura fara insotitor la varsta de 14 ani pana in Spania?
Si cam cu cat timp inainte trebuie achizitionate biletele de avion?

Răspuns Câştigător
| Luci1988 a răspuns:

Buna sabin9000, NU se poate abura fara insotitor de la varsta de 14 ani, pentru ca nu esti major. Biletele trebuie achizitionate ca in jur de 2 - 3 luni inainte. FUNDA?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Petrica44 a răspuns:

Aici ai toate raspunsurile la nedumeririle tale:http://wizzair.com/useful_information/travel_conditions/?language=RO#11

| alex12hot a răspuns:

Sabin se poate zbura fara insotitor dar ai nevoie de imputernicire de la tutorii legali si biletele se achizitioneaza cu 2 luni in urma funda?