| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de preturile la cazari, as vrea sa merg cu inca 5 prieteni la Brasov intr-o excursie sa stam cateva zile cat sa vedem putin orasul. Am cautat diverse cazari dar nu prea stiu exact cum vine cu plata. Am gasit apartamentul asta spre exemplu : https://www.booking.com/......er.ro.html from_hc_img=1#hotelTmpl am vazut ca pretul e in jur de 1000 lei pentru 3 nopti, deci daca pretul este acela iar noi suntem 5 persoane pentru 3 nopti ar veni 200 lei de persona pentru 3 nopti, am dreptate?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa e.

si eu zic sa cauti si prin airbnb daca vreti apartament.

| Altadata a răspuns (pentru suntserios):

M-am uitat pe airbnb dar mi se par cam mari preturile. sau poate nu inteleg eu

| suntserios a răspuns (pentru Altadata):

Mari? Eu am vazut apartamente si cu 140euro pe 3 noti, adica cam 700 ron, cu 300 ron mai ieftin decat exemplul dat de tine de pe booking

https://www.airbnb.com/......s/25448901

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Caută airbnb Brasov pentru prețuri mici și o experiență de calitate pe care nu o poți avea la un hotel

| Altadata a răspuns (pentru sadrian46):

Mersi de recomandare, am sa arunc o privire. Dar legat de întrebare mă poți ajuta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ar ar veni 200 lei de persona pentru 3 nopti.