| Lorє๔คnค a întrebat:

Am o intrebare pentru voibig grinaca ati avea bani suficienti, in ce destinatie turistica(care are un obiectiv turistic religios)v-ati duce?

*Funda* pentru cel mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

In Israel. E un loc in care multi isi doresc sa mearga dar nu toti reusesc.
funditawinking

8 răspunsuri:
| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna Lore
Din punct de vedere religios eu m-as duce la Instanbul si ca obiectiv turistic as vizita Catedrala Sfanta Sofia care in trecut o fost Catedrala Patriarhala apoi Moschee.
Bye sper ca te-am ajutat

| mgtow a răspuns:

Religios pe la musulmani ar fi dupa baticurile care le au pe cap si se descalta cand intra in biserica dar e terorism acolo si multa mizerie, faci baie cu pipi ca nau apa potabila laughing

| eugen5k a răspuns:

Daca ar fi sa aleg o destinatie cu un obiectiv turistic religios, cu siguranta as alege sa vizitez mormantul Domnului Isus Hristos la Ierusalim happy. Exista mai multe destinatii cu obiective religioase insa eu consider ca aceasta este de departe cea mai importanta dintre toate happy

| zinsi a răspuns:

Sincer nu m-as duce undeva sa zicem religios ci undeva sa ma distrez gen amsterdam sau franta
sau undeva unde e plaja:X:Xmiami:X:X

| Lora a răspuns:

La Ierusalim as merge

| Lorє๔คnค explică:

Multumesc de ajutor, dar m-am gandit sa vizitez Bazilica Sf.Petru din Vatican:d:d:d(deoarece este un loc frumos si multi turisti merg acolo, dar cel mai important lucru este ca e un loc religios:d)

http://ro.wikipedia.org/wiki/Bazilica_Sf%C3%A2ntul_Petru_din_Roma

| rudbindesign a răspuns:

Agapia, Romania, desigur! Iti trebuie si bani, dar cel mai mult iti trebuie impacarea cu tine si cu natura!