| cryss_6160 a întrebat:

Am o intrebare urgenta:Cum poti ajunde din aeroportul baneasa la gara de nord (bucuresti)? In noaptea asta vine o ruda din strainatate si vrea sa stie ce autobuze circula si la ce ora sunt.
Dau funda celui mai bun raspuns + voturi tuturor.

Răspuns Câştigător
| BlaBlaa a răspuns:

Hmm, pai stiu ca ajungi cu autobuzul expres 780. Orarul este afisat la ghiseul de unde cumperi cartela pentru autobuz. costa in jur de 7, 5 lei.

3 răspunsuri:
| cryss_6160 explică:

@lauramayuco: Eu am intrebat orarul pentru plecarile de la aeroportul otopeni la gara de nord...nu invers...Mersi oricumhappy

| play007 a răspuns:

Cu taxi-ul