| GeorgianaGI a întrebat:

Vreau sa plec in Grecia (Piraeus) cu autocarul si nu stiu daca trebuie sa ma duc la vreo agentie sa imi iau bilet. sau pur si simplu in ziua cand vreau sa plec, ma duc la autocar si platesc acolo. Nu am nicio idee. Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti faci din timp rezervare pentru nu a te trezi ca nu ai loc! Biletele se iau la agentia de turism cu care vrei sa pleci. Agentiile de turism care fac frecvent Grecia sunt Lilian Express, International Express, Atlassib. mergi la agente si iei biletul + asigurarea medicala.

| darrio2007 a răspuns:

Faci rezervare inainte cu 6-7 zile.In ziua plecarii te duci si cumperi biletul.In baza rezervarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori te duci agentie, ori iti faci rezervare direct la compania de transport cu cateva zile inainte

| Livian_Andrei_1997 a răspuns:

Iti faci rezervare la autocaru cu care pleci..si in ziua plecari cumperi si biletu.