| ClearSky00 a întrebat:

Buna TPU am o mica problema..imi spuneti o vacanta cat de cat ok cu bugetul de 500 de euro pentru 3 persoane ori in strainatate ori in tara

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi cu masina si cortul.
Unde vezi un peisaj deosebit, te opresti, te interesezi de la localnici cine-i proprietarul si te intelegi sa te lase cu cortul 3 saptamani. In 50-100 euro te poti intelege, de obicei.
Pentru alte 2-300 euro iti va fi asigurata si mancare bio de casa, cu belsug.
Din ultimii 100 euro poti cumpara "de cinste" bere si cadouri pentru gazde, incat te va invita sa mergi si vara viitoare tot la ei...

Noi avem asemenea locuri unde poposim fiecare vara, le "scoatem" cu 2-300 euro pentru 5-6 persoane pentru chiar 2-3 saptamani si ne simtim de minune de fiecare data... happy

| christall a răspuns:

Brasov, cauta pe booking

Răspuns utilizator avertizat