| Izadora a întrebat:

Buna TPU am o problema URGENTA maine plec din italia cu avionul wizzair am facut rezervarea online si la sfarsit mi-a trimis ceva cod tot pe net ce pot sa fac cu codul ala pot sa il scriu pe hartie si sa ma duc acolo cu el si sa il zic?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai tie trebuia sa iti trimita biletul prin e-mail si trebuie scos la imprimanta si cu ala te prezinti si bine-nteles cu actele.Mai sunt altii care nu te intreaba nimic de bilet pentru ca te gasesc ei in calculator, dar daca gasesti vreo unu al naibii care sa nu vrea sa te lase sa pleci pana nu ii dai biletul e grav.

1 răspuns:
| TipulVerde a răspuns:

Pai cred ca e si normal sa-l treci pe o hartie. Doar nu te duci cu calculatorul pana la aeroport sa le arati codul big grin