| Star1234 a întrebat:

Am plecat intr-o vacanta in Norvegia si am ajuns la niste rude intr-un sat langa Oslo... Problema este ca noi avem doar euro la noi si nu prea avem ce face cu ei, cum este posibil sa ajungem la Oslo fara sa avem nevoie de coroane norvegiene? **Nu sunt case de schimb valutar in apropiere

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Banii se schimba la banca.
Este suficient sa ai un card si scoti direct coroane de la orice ATM.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Card

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vă pot împrumuta rudele sau să faceți autostopul.

| shrink a răspuns:

Nu aveti niciunul card?

| Star1234 explică:

Multumesc de ajutor! Cardul nostru nu functiona, dar am rezolvat in a doua zi