| piuuu a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin, Eu locuiesc in Italia,si o prietena de-a mea vrea sa vina in vacanta la mine,ea fiind in Franta, am auzit ca este tren Franta-Italia, dar nu direct trebuiesc schimbate trenurile, stie careva sa-mi dea vreo informatie ceva sau daca a calatorit cineva asa? multumesc anticipat. Funda+Vot

2 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Trenurile trebuie schimbate gen cum ai pleca din Iasi la Arad.Trebuie sa schimbi in Bucuresti si in Timisoara.Pe bilet trebuie sa scrie numarul trenului plus ca la o calatorie lunga pauza dintre trenuri este de cam 30 de min timp in care te poti duce sa intrebi sau sa te uiti in gara dupa trenul care trebuie sa il iei.
http://www.raileurope-world.com/......?/spip.php
Asta este ceva informativ. Uita-te aici! bafta!:)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Unele pot fi directe