| LucyAnna18 a întrebat:

Am si eu o intrebare, sunt la liceu la profilul bazat p turism...as dori sa stiu ce facultati sunt pentru acest profil si prin cum se numesc.
Dau funditawinkinglove struck

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Poti merge la Cluj la UBB-facultatea de turism sau UBB-facultatea de business Administrarea Afacerilor in Servicii de Ospitalitate.

1 răspuns:
| andy_3924 a răspuns:

Facultatea de Geografie din Bucuresti are specializarea Turism si mai sunt vreo doua, particulare (http://www.infotravelromania.ro/facultatip.html).