| CrazyGirlinRain a întrebat:

As vrea sa imi dati niste unitati de cazare din Costinesti, aproape de mare, preferabil prin zona Tineretului sau a bazarului...prin centrul statiunii, ideea e sa nu fie foarte departe de zonele de interes. Pe unde ati fost cazati, si ati fost multumiti de calitate, pret. Mi-ar placea un loc unde sa avem acces la bucatarie.

As vrea raspunsuri din experienta proprie! Merci!

3 răspunsuri:
| deadwillow a răspuns:

Eu am fost in cantonament si am stat la Casa Chirea. E o casuta destul de draguta, cu oameni primitori si nu faceam 10 minute pana la plaja big grin
Pe 7 zile/nopti am dat 450 lei big grin
Da, am avut acces la bucatarie, adica ce-am vrut noi ni s-a gatit si cred ca daca nu eram copii aveam posibilitatea sa ne gatim si singuri.

Răspuns utilizator avertizat