| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

As vrea sa merg in Statiunea Saturn, Hotel Sirena 3*** si nu stiu cum e. adica e ok.winking plzz ziceti-mi si mie daca ati fost sau daca stiti pe cineva, funda si vot!

2 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

E ok, de ce sa nu fie.si Saturnu.e foarte frumos.mai ales ca e legat de alte statiuni.noaptea iar e frumos.si oricum.esti foarte aproape de plaja.iti spun sigurhappy

| BlackNights a răspuns:

E f fain, f aproape de plaja, cam 2-3 min faci.e curat, are are conditionat, si e aproape de centrul statiunii