| Rubi91 a întrebat:

As vrea sa merg la munte in weekend, dar nu stiu unde.Sa nu fie nici Sinaia, nici Predeal. Vreau sa fie o priveliste superba. Voi ce parere aveti de Fagaras? Imi e cam frica cu vremea asta, pentru ca am auzit ca acolo se produc multe avalanse. Ce imi puteti spune despre Fagaras? Astept sa imi spuneti ce locuri v-au placut voua.

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Mie imi place si am fost de multe ori pe Apuseni.Incearca acea zona.

| AlexandrinaAle333 a răspuns:

In Apuseni e foarte frumos. Privelistele sunt minunate. Zonele Marisel-Lacul Belis, Baisoara, Arieseni si partea catre Bihor :d

| SuntEuAlex a răspuns:

Sti ce incearca mai bine moeciu ce cea mai luxoasa statiune happy

| PP_7691 a răspuns:

O zona foarte frumoasa este Ranca in GJ...vezi www.rancaonline.ro
accesibil si ieftin.P