| Inamy a întrebat:

as vrea sa stiu daca se poate trece granita la Bulgari cu Dacia, care are 3 prezoane, ea este in stare buna, inspectie tehnica trecuta cu brio. din cate am inteles trebuie sa aiba minim 4.thinking am incercat sa gasesc pe net dar mi-au dat rezultate tip forum, vreau sa imi lasati si mie un link cu niste site-uri oficiale cu norme sau chestii din astea daca se poate.multumesc,

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa treci granita la Bulgari cu ce vrei tu: pe jos,cu bicicleta,cu moto-scuter, cu motocicleta, cu avionul si cu orice fel de masina inmatriculata in Romania ...REPET orice fel de autoturism inmatriculat in Romania! Ce draq - aia sunt mai saraci ca noi! ->si tu iti faci probleme fara rost.

| rossi46 a răspuns:

Bineinteles ca poti sa iesi cu Dacia din tara. Nu conteaza daca are un prezon ca monoposturile de F1 sau 12 prezoane ca tirul. Dacia nu este singura masina cu janta prinsa in 3 prezoane. Smartul are tot 3. http://4.bp.blogspot.com/......apers.jpg; http://www.visionale.net/wp-content/uploads/2010-smart-fortwo-.jpg

| maradi3 a răspuns:

Daca sunt bine stranse,DA,poti!laughingBafta, si eu am Dacie si e ok, inca!

| maradi3 a răspuns:

Daca sunt bine stranse,DA,poti!laughingBafta, si eu am Dacie si e ok, inca! Da'ce inseamna Bulgaria?laughing