| DyduDiii a întrebat:

as vrea sa va intreb daca ati mai fost in Bulgaria in Constantin si Elena... vreau sa stiu daca este o statiune populata sau e mai retrasa pentru ca am gasit un hotel unde as vrea sa merg acolo...si am auzit ca s-ar putea sa fie o statiune mai nepopulata as vrea sa stiu va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| christianlaroka a răspuns:

Hei, eu urmeaza sa plec vineri. Din surse sigure stiu ca este o statiune la fel ca si Eforie, 90% dintre turisti fiind romani. Nu este o statiune pentru tineri in general, fiind recomandata pentru familii cu copii si pentru oamenii care doresc un concediu de relaxare. Sper sa iti fie de foloswinking.