| isabellemuresan2000 a întrebat:

As vrea un raspuns pt cine a fost acum ca sa stiu Vara aceasta as vrea sa ma duc la baile cojocna,dar nu stiu cum e ca nu am mai fost.O colega mi a zis ca a fost dar acum trei ani, iar acum am aflat de la ceilalti ca anii trecuti apa era murdara.Imi poate spune cineva exact ca sa stiu sa ma duc sa sa nu ma duc? Multumesc! Dau funda! happy

1 răspuns:
| Boby_Boby_1990 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mergi eu sunt din Cojocna si sa modificat foarte mult strandul eu zis sa mergi apa este foarte curata si este si strand inchis adica inauntru eu iti spun sa mergi. Bafta!