| ρυƒυℓєтє a întrebat:

azi am vrut sa fac check in online la Wizz Air, am scris numarul de confirmare, numele meu. si dupa am dat pe check in, m-a pus sa confirm ceva si gata, acum imi scrie check in efectuat, nu trebuia sa-mi ceara si cnp sau ceva date personale?

P.S : Cand dau pe imprima biletul de imbarcare, imi arata biletul dar la nationalitate, nr card de identitate nu scrie nimic.

2 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Fa-ti alt cont si o sa o rezolvi

| ρυƒυℓєтє explică (pentru ReusxD):

Nu trebuia sa ai cont ca sa faci check in-ul, intra pe wizzair.com si vezi ca iti apare acolo check in. si acolo trebuie sa scrii codul care l-ai primit prin mail si numele tau de familie. eu am cumparat biletele online happy