| rumble123 a întrebat:

cam cat m-ar costa un sejur de 5-7 zile in Turcia gen masa inclusa, transport...all inclusive (vreau sa imi fac o parere) daca se poate sa puneti si stie..Multumesc

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Sfatul meu, este sa cauti singurel pe GOOGLE, tastand ce te intereseaza:Turcia+hotel+all inclusive. Daca vrei sa vezi hotelurile de 3, 4, 5 stele,tastezi si cifra.O sa vezi ce te intereseaza: cu sezlong+umbrela, daca este hotelul la mare sau mai departe, ce fel de camera vrei(economica, standard, cu un singur pat sau cu doua). Preturile depind de multe lucruri si mai ales de perioada de concediu