| SmileChild a întrebat:

Buna TPU.! Ce parere aveti? Cum e cu avionul?
Dar la controlul acela de bagaje? Cum e?
Mersi. Fundaaa.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte misto cu avionul. bagajul il pui la scanat, se uita in ele doar daca e ceva suspect

| deeea28 a răspuns:

Cand am mers eu prima data cu avionul mi-a fost foarte frica. Eu am si un fel de rau de masina, imi era teama sa nu imi fie rau si in avion. Cand a pornit, frica, dar cand am simtit motoarele alea mari si viteza.....stii cum e? Ca atunci cand porneste o masina cu ceva viteza....ca atunci cand ambaleaza motoarele ca sa porneasca. Mie-mi place maxim acum, abia astept senzatia. Controlul e normal. Daca respecti normele, stai frumos la coada si nu ai nimic de ascuns, nu ai de ce sa-ti fie frica. Nu am calatorit asa mult, dar din cate am fost eu la vama la Roma mi s-a parut cel mai aiurea. Mult control, timp si nervi pierduti cu cozi mari. Dar atat. Dar senzatia cu avionul trebuie sa o incerci, e prea cool. Am vazut si copiii acolo, asa ca.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E mai rapid, nu vezi nimic; bagajul nu trebuie sa depaseasca 30 de kg