| KaterinaPetrova a întrebat:

ce parere aveti despre hotelul perla din mamaia?big grin

3 răspunsuri:
| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Hotelul Perla? super tare! merita sa te duciwinking daca vrei poti sa-mi dai funditabig grin

| florynuk a răspuns:

Ca hotel nu stiu cum e...dar zona in care e situat( sudul statiunii mamaia) este oribila. inclusiv plaja este murdara. manele, galagie... nu stiu cui i-ar conveni(mie una nu). eu aleg sa merg in partea de nord a statiunii unde si apa este mai curata, zona mai linistita. cand am fost ultima data m-am cazat la hotelul Metropol. A fost foarte frumos. O camera curata, seara mai concertau Marcel Pavel, Mihai Treistariu, plaja curata, fara manele.
Oricum, eu te sfatuiesc sa cauti un hotel mai inspre nordul statiunii. Spor la cautat! Si distractie placuta!happy

| andreaflorea a răspuns:

Hotelul Perla este situat la intrarea in statiune, zona plina de discoteci si terase. Hotelul nu are balcoane, are aer conditionat, TV, minibar. Mobilierul este vechi, dar reconditionat. Baile sunt relaitv ok. Receptia hotelului este impresionanta, dar nicidecum camerele nu se potrivesc cu aceasta. Este destul de obosit. In schimb, micul dejun bufet este destul de bogat. De obicei se mananca bine acolo. Sper sa iti fie de folos informatiile. Oricum, daca doresti sa stai in zona aia recomand hotel LOTUS. Are doar servicii de cazare, dar hotelul este unul cu un raport f bun calitate pret