| Elide a întrebat:

Bună TPU,cei care ați fost cu telegondola in Sinaia, daca vreau sa iau bilet dus întors,cum ar fi normal, mă pot da jos pentru a-mi face câteva poze, sau pot lua doart dus și la întors pot lua de-acolo de sus? Nu am mai fost și aș vrea să știu

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E mai ieftin puțin dacă iei dus-întors, dar poți alege oricare variantă.

| Iote a răspuns:

Dus-intors nu inseamna ca te intorci cu aceeasi cursa. Poti sa te intorci si dupa 3 ore. Pentru dus-intors ai o reducere pentru ca ei au garantia ca au vandut biletul. Poti cumpara si de sus daca vrei, dar la pret intreg.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Am luat dus-intors, am ajuns sus, am coborat pentru poze si dupa am luat telegondola inapoi