| ilincaa a întrebat:

cine a fost in Dubai?
Sa-mi povesteasca si mie cum sta treaba cu shopping-ul acolo. In afara ca este orasul luxului si gasesti orice magazin de lux, ma intereseaza in special preturile. Sunt si outle-uri? Sunt exact aceleasi preturi ca peste tot in lume? Cand e perioada reduceri?

Astept raspuns si ofer funda!

2 răspunsuri:
| LuvU4Ever a răspuns:

Buna! Cumparaturile in Dubai sunt de o gama foarte variata. Se gasesc si lucruri ieftine, dar cel mai mult, preturile sunt foarte mari happy. Nu am fost personal acolo, dar verisoara mea a fost si mi-a povestit tot! Este un magazin pe o strada principala numita " Sabkha ", sau ceva de genul... thinking ma rog. Magazinul este situat pe partea dreapta a strazii, al 2-lea complex. Sper ca te-am ajutat catusi de cat. Am incercat sa fiu cat mai explicida. happy

| Turism_Sejur_1974 a răspuns:

Perioada de reduceri este sfarsitul lunii ianuarie - februarie http://www.sejurturism.ro/