| Boeing737 a întrebat:

Cine a fost in tabara de cercetasi de la Cerasu? Imi puteti spune ce ati facut, facilitatile si merita sa merg in aceasta tabara? Bucataresele gatesc ce vrei tu sau e un meniu stabilit? Profa de geografie ne-a zis ca ele gatesc ce vrem noi. Se poate fura de acolo? Ar merita sa dau banii ca sa merg in tabara? FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Eu zic asa: bucataresele au un meniu stabilit pe care ti-l prepara (cel putin asa a fost in toate tabere in care am mers). Nu, nu se poate fura. Da, eu cred ca merita fiecare banut. Daca mergi cu Radu Travel, faci si altceva (bungee, tiroliana, Aqua Park), numai ca acestea cred ca sunt activitati de vara.

| Boeing737 explică (pentru acinorev):

De obicei, cam ce se dadea la mese? Si este un raspuns bun o sa iti dau funda! happy

| acinorev a răspuns (pentru Boeing737):

Merci extrem de mult! De obicei, micul dejun se servea la 8, masa de pranz da 2 si cina la sase jumate-sapte. happy

| Boeing737 explică (pentru acinorev):

Dar ce feluri de mancare?

| acinorev a răspuns (pentru Boeing737):

Depinde. Erau cartofi de toate felurile, prajituri, toate supele existente... Ce ai vrea sa fie altceva? happy In fiecare zi altceva, oricum.