| HarMonyy a întrebat:

Cine a fost la lacul Balaton, Ungaria? Vreau mai multe pareri despre acel loc. Este acolo cumva si un parc acvatic?

2 răspunsuri:
| GabitaBm a răspuns:

Eu am fost la Balaton dar la un fel de strand, a fost super apa calda si diverse piscine si locuri unde te poti distra dar daca vorbesti de parc acvatic este aproape cel mai mare parc acvatic din Europa -AQUAWORLD din Budapesta.

| ROxanaILinca a răspuns:

Am fost! un peisaj de 10 stele (numai vara.sINCER N-AM VAZUT NICI UN PARC ACVATIC DAR E POSIBIL SA FIE!