| PrESeUS a întrebat:

Cine imi poate da si mie 10 exemple de sate turistice din Romania!

Răspuns Câştigător
| Petripetri a răspuns:

Sat Oglinzi... jud neamt
Sat Vanatori Neamt...jud neamt
Sat Moldova Sulita (Bucovina)...jud Suceava
sat Rosiori... Jud Suceava
sat izvoarele Sucevei... jud Suceava
sa mai dea si altcineva happy

| PrESeUS explică (pentru Petripetri):

Mai da tot tu laughing

| Petripetri a răspuns (pentru PrESeUS):

Sat hobitza constantin brancusi
sat humulesti ion creanga crede-ma chiar nu vreau sa folosesc google ti le-am spus pe cele vizitate de mine in ultimii 2 ani bafta!

6 răspunsuri:
| vldut a răspuns:

Satelaughing)Catedrala Romano - Catolica - Satu Mare du-te la Muzeul Judetean - Satu Mare mai e in Baia Mare Muzeul De Mineralogie, muzeu de civilizatzie Astra langa sibiu e si un parc in Craiova asa locurii in Romania sunt in mamaia, Brasov,

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Pai astea unde au locuit scriitori, artisti, etc

| YoYo09 a răspuns:

Sat Oglinzi din judetul neamt