| IoanaSV a întrebat:

Buna TPU cine imi poate da un traseu feroviar(de ex:Suceava-Botosani), in care sa am semne de circulatie (pentru tren) am nevoie pentru un proiect... Va multumesc

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Adica pentru MSTS sau pentru ce? Cum sa iti dam un traseu feroviar? Explica-mi.

| IoanaSV explică (pentru Anonimuserr):

Am nevoie un traseu iar pe acel traseu sa scriu semnele de circulatie prin care trece(trenul respectiv)

| Anonimuserr a răspuns (pentru IoanaSV):

Pai si de ce nu folsoesti Google Street View?
https://www.youtube.com/watch?v=xT-J_XA3vXA

| IoanaSV explică (pentru Anonimuserr):

Pentru ca nu stiu traseul laughing) nu cunosc si am de facut proiectul