| kissangel a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta cu o chestie foarte importanta pentru mine,unde ma pot interesa de bilete de avion mai ieftine,un site,ceva informatii mi-ar fi de mare ajutor,Timisoara-Pisa, Italy.....va rog raspunsul cel mai de folos va primi fundabig grin....multumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Cele mai ieftine zboruri le gasesti la wizzair.Eu cu ei am plecat de 2 ori in Italia si am platit jumatate din cat costau biletele la celelalte companii.

| roxaa15 a răspuns:

Low cost sunt si in timisoara prin sagului pe undeva daca nu ma insel