| Snitiii001 a întrebat:

..Cine stie o pensiune\complex\hotel\gazda cu cazare ieftina in Costinesti sau in Mamaia?

2 răspunsuri:
| paulamaria a răspuns:

Pai sunt mai multe pensiuni si hoteluri cel mai bine este sa cauti tu singura ca tu stii tariful care il poti plati. Intra pe Booking.com si acolo gasesti hoteluri pentru Mamaia iar pentru Costinesti cauta pe www.ecazarecostinesti.com si acolo gasesti tot ce vrei.E mai bine sa cauti tu decat altcineva pentru tine intelegi? Ca na doare tu stii cat poti plati. Bafta si distractie placuta la balaceala :)

Răspuns utilizator avertizat