| Băă_L_Cosmin_1984 a întrebat:

Cum este in China? O sa ma mut peste 2 saptamani in china cu parintii mei in orasul beijing..cum este acolo? a mai fost cineva?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrWanted a răspuns:

Nu am fost perosnal dar a fost un unchi de al meu si a zis ca este foarte frumos

| MudvayneMurderer a răspuns:

E foarte frumos, dar e imbulzeala maxima.

| alexs99 a răspuns:

Vezi ca Beijng-ul este unul dintre cele poluate orase din lume,daca nu chiar cel mai poluat, o sa ai ceva probeleme de sanatate, cei drept minore, dar care se pot agrava, in rest din cate am vazut este destul de bine.

| AntoniaOrman a răspuns:

E celmai populat oras din lume. Dar e frumos. happy Concluzia: e frumos dar foarte inghesuit. happy Stii chineza sau cum o sa vorbesti cu aia? laughing