| Era256 a întrebat:

Bună TPU, dacă aș vrea să merg pe jos din România până în Tenerife, aș putea face acest lucru? Iar dacă nu, care sunt impedimentele?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-e sa nu se lege cativa tigani de tine la vama inainte sa iesi din Romania si sa te intorci cu chilotii in cúr acasa laughing avionul e ieftin si te duce in siguranta, doar daca nu se strica un motor si se duce naibii

suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara de oceanul Atlantic nu prea multe impedimente. Poate doar granița cu Ungaria 0e unde nu poți trece pe jos

| sierra1 a răspuns:

Dacă vorbești cu ăl de sus să sece pentru o vreme marea, nici un impediment

| Ineys a răspuns:

Banii. Nu poti pleca pana in Tenerife fara sa dormi ( la hoteluri unde nu va fi foarte ieftin ), trebuie sa mananci ( la restaurante unde iar nu va fi foarte ieftin ), iti trebuie haine, trebuie sa te cari cu un bagaj mare dupa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pana in Spania pe jos, apoi cu feribotul. Asta daca nu vrei sa inoti cu rechinii.

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Feribot din Spania pana in Tenerife?

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! Ce interesant, au facut ferry pe distanta aia! Dar si costa, nu gluma.

| avioanpopa a răspuns:

Nu,deoarece Tenerife este o insula și nu poți merge pe apa.

| candyxxo4 a răspuns:

Normal ca poti