| Ovidiu_Mihai_1990 a întrebat:

Daca pe cartea de imbarcare la wizz air am trecut CNP am probleme la aeroport? Nu pot sub nici o forma sa modific. Am inteles ca ar fi trebuit seria.

Un raspuns, o parere...

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna la ei si clarifica problema, cu cel putin o saptamana inainte de imbarcare!
Altfel risti sa nu fii admis in avion.

| Ovidiu_Mihai_1990 explică:

Pai nu am cum cu o saptamana. Merg cu wizz air, check in se face cu 48 de ore inainte de zbor. Apelul costa 0, 90 euro minutul, iar la mail nu raspunde nimeni

| alessia5158 a răspuns (pentru Ovidiu_Mihai_1990):

Va trebui sa faci check-in la ghiseu, in aeroport, contra unei taxe( cred, nu stiu sigur, de 30 euro).
Solicitarile prin centrul telefonic(0903.760.105)sunt taxate cu 0, 62 euro/minut +72 lei pentru orice solicitare care este disponibila SI online!