| alexandracristina2312 a întrebat:

Bună TPU, dacă plec în Bulgaria și îmi iau o cartelă de Vodafone cu 5 euro, scrie ca am 20.000 MB internet național. Îmi merge în Bulgaria?
Dau funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| AlexisJohn17 a răspuns:

Bună, nu. Dacă vei cumpăra o cartela din Romania și treci granița, automat MB și internetul tău vor fi blocate. Deoarece când apeși la *123*# și îți apare acolo : pana în data de ai nelimitat minute naționale bla bla bla și 200 min intl plus 20.00 mb NATIONALI, deci sunt valabili doar la noi în tara