| SüßesHäschen a întrebat:

deci la vara eu si o prietena plecam in Los Angeles, avem viza tot ce ne trebuie si de bilete avem deja.Problema e ca nu stim cati bani ne trebuie acolo si pentru cazare, masa, cumparaturi si altele... si a 2 problema este ca nu stim ce sa ne luam acolo in afara de haine... deci ma puteti ajuta? cam cati bani trebuie sa avem acolo? si cate bagaje putem avea in avion? si cat costa un hotel aproximativ? big grin Multumesc FUNDAwinking

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici noi nu avem de unde sti... poti cheltui 100$ daca stai 1 zi, poti cheltui 10.000$ daca stai 2 luni.

| SüßesHäschen explică (pentru suntserios):

Ahhh..Multumesc oricum ^.^

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intai sa luati viza si pe urma va ganditi la plecare, aveti nevoie de minimum 1000 dolari in afara de bilete dus-intors si de cazare

| kyliejenner a răspuns:

Serios? laughing mi se pare amuzant ca ai o calatorie in SUA planificata de la cap la coada, plus viza, dar habar n-ai cati bani iti trebuie si ce iti poti cumpara.

Nu ai specificat cat stai. Si fa rezervare din timp la hotel ca sa obtii preturi decente. Cauta pe booking.com preturi... nu ne intreba pe noi.
Ai putea gasi in Los Angeles de la 70 dolari in sus pe noapte cazare, mancarea cam 90$ pe saptamana.

Iti poti lua orice. Nu exista numai haine pe lumea asta straight face